0212 591 7272

Dr Pordit S.S.S

Piyasada bir çok saç bakım serum ve şampuan var. Neden Dr.Pordit'i tercih etmeliyim?

DrPordit, patentli formülü ile Türkiye'nin en popüler ve ilk saç bakım ürünüdür. Elbette kendi alanında lider tüm ürünler gibi sahteleri veya düşük kalitedeki muadilleri bulunmaktadır. Ne yazık ki, bu türden birçok ürün, firma bilgisi dahi bulunmayan İnterneten sitelerinde olağan üstü vadlerle satılıyor. Size tavsiyemiz, bir ünlünün ya da bir saç uzmanının adını marka adı olarak taklit eden, belli bir gün içerisinde belli santimetre saç uzaması vadeden, doğaüstü etkileri varmışcasına tanıtım metinleri kullanan veya İnternet ten sitesinde firma adını ve iletişim bilgilerini paylaşmayan ürünlere rağbet etmemenizdir. Hiçbir saç bakım ürünü, birkaç hafta içerisinde 7-8 cm saç uzaması sağlayamaz. Kaldı ki; bu sahte ürünlerin birçoğu hiç saç uzaması sağlayamadığı gibi, saç dökülmelerine ve onarılması güç diğer saç problemlerine yol açmaktadır.

DR.PORDİT Nasıl Üretilir?

Yüksek kalitedeki bitkisel yağlar, sanayi tesislerine uzak laboratuvarımızda test edilir, el değmeden harmanlanır ve uzun süren bir ekstraksiyon işlemine tabi tutulur. Doğal vitamin ve mineral ilaveleri ile güçlendirilerek sağlıklı özel dolumu yine el değmeden gerçekleştirilir.

DR.PORDİT’i saç bakım yağlarından ayıran özellikler nelerdir?

Sıradan saç bakım yağları, birtakım bitkisel yağların basitçe karışımından ibarettir. DR.PORDİT ise, çeşitli bitkilerin türlü test ve ekstraksiyon işlemlerinden geçirilerek, laboratuvar ortamında vitamin ve minerallerle zenginleştirilmesinden elde edilen patentli bir içeriğe ve benzersiz bir üretim yöntemine sahiptir.

DR.PORDİT hangi tip saçlarda kullanılır? Yağlı-kuru saç ayrımı var mı?

Her tür saç tipinde rahatlıkla kullanılabilir. Saçın yağlı ya da kuru olarak nitelendirilmesi saç telleri ile değil, saç derisi ile ilgili bir durumdur. Saç derisi, saçlarımız için özel bir yağ üretir. Bu yağın bazı kişilerde gerektiğinden fazla, bazılarında ise az olması durumunda, aşırı yağlı ya da kuru saç olarak isimlendirilen sorunlar meydana gelir. Bu sorunların çözümü, saç derisinin yağ üretimini dengelemek ile mümkün olabilmektedir. 

DR.PORDİT, saçta bekletildiği süre boyunca saç derisinin yağ ve nem dengesini düzenleyerek etki gösterir.

Kuru saça mı, ıslak saça mı uygulanmalıdır? Saçımda, jöle, sprey, köpük v.b. ürünler varken kullanabilir miyim? DR PORDİT'in, kesinlikle kuru saça uygulanması gerekir.  DR.PORDİT'i kullanmadan önce saçlarınızın temiz ya da kirli olması ise önemli değildir. Fakat; içeriğindeki etken maddelerin saçlarınıza tam olarak temas edebilmesi için, uygulama öncesi saçınızda jöle, sprey, köpük v.b. ürünlerin bulunmaması gerekir. Dr.Pordit'i uyguladıktan ve saçlarınızı şampuan ile yıkadıktan sonra bu ürünleri kullanmanızda sakınca yoktur.


Saçlarımda boya veya röfle varken kullanmam sakıncalı mı?

Aksine; DR.PORDİT kullanmanız, saçlarınızın çeşitli kimyasal maddelerden ve şekillendirici işlemlerden dolayı bozulan yapısını onaracaktır. DR.PORDİT, saçlı derinin ve saç tellerinin nem-yağ dengesini düzenleyerek saçlarınızda oluşan kuruma, saç tellerinin gerilmesi ve yıpranması gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmanızı sağlar.

DrPordit sadece kadınlara özgü bir ürün müdür ?

DR.PORDİT unisex bir üründür. Hem kadınlar, hem erkekler rahatlıkla kullanabilir.


DrPordit'i gece uygulayıp, sabah yıkasam olur mu?

İçeriğindeki bitki özlerine aşırı hassasiyeti olmayan kişilerde saçta 2 saatten fazla beklemesinin hiçbir mahsuru yoktur. Ürün kutusu içerisinde bulunan bone yardımıyla bu şekilde bir uygulamayı hiçbir rahatsızlık duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

DrPordit'in yan etkileri var mıdır?

DR PORDİT; tamamen bitkisel ve doğal içeriği sayesinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Her bitkisel üründe olduğu gibi, içeriğindeki bitki özlerine (ısırgan otu, biberiye vs. aşırı hassasiyeti olan kişilerde saç derisinde bir miktar kızarıklık veya kaşıntı yapması doğaldır. Geçici olan bu durumda, kullanım sıklığını ve saçta bekletme süresini azaltmanız sorunu tamamen ortadan kaldıracaktır.

DrPordit, hamilelik sırasında ve sonrasında kullanılabilir mi?

Hamilelik sırasında ve sonrasında saç dökülmeleri oldukça sık karşılaşılan ve hemen her bayanın yaşadığı bir durumdur. Bu evrede kişi, fizyolojik ve hormon al olarak birtakım değişikler yaşadığından, saçlar da bu değişikliklerden etkilenmektedir. 

DrPordit; tamamen bitkisel kaynaklı olduğundan ve içerisinde hiçbir Zaralı kimyasal madde içermediğinden, doğum öncesi ve sonrasında güvenle kullanılabilir.