0212 591 7272

Dr Pordit Kullanımı

Dünyanın kozmetik kullanım amaçlı ilk bitkisel kök hücre aktif ajanı olan Phyto CellTec Malus Domestica içeren DrPordit Şampuan saçı nazikçe temizlerken içerdiği bitkilerin bünyesinde bulunan flavonoidler saç telinin güçlenmesine, saçın hacim kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca bünyesinde barındırdığı vitaminler, mineraller ve proteinler ile saçtaki keratin kalitesini arttırarak elastikiyetinin ve parlaklığının artmasını destekler. pH değeri saç derisine uyumlu olup ciltte herhangi bir alerji, tahriş veiritasyona sebep olmaz.

DR PORDİT ŞAMPUAN KULLANIM ŞEKLİ

Her seferde DrPordit 3 defa tatlı kaşığı miktar kadar şampuanı ıslak saça 30-40saniye boyunca parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız ve şampuan köpüğü 1 dakika veya 3 dakika saçta kalsın ve iyice dürülayınız. İhtiyaç halinde işlemi tekrarlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

DrPordit Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orijinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. ve kapağını açtıktan 6 ay içinde tüketmeniz gerekiyor Ingredients: Deionized Water, Sodiumlaurethsulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodiumriceamphoacetate, Propylene glycol, Aloe Barbadensis, Betula Alba Extract,Chamomile Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract,Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, UrticaDioica Leaf Extract, Camelia Sinensis Seed Extract, Arctium Lappa Extract, Lawsonia Inermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Echinacea PurpureaExtract, Calendula Officanalis Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, TiliaCordata Flower Extract, Hydrolyzed corn protein, Hydrolyzed wheat protein,Hydrolyzed soy protein, Cade Oil, Malus domestica fruit cellculture, Lecithin, Glycerol, XanthanGum, Calcium Pantothenate(Provitamin B5), Niacin(Vitamin B3),Biotin (Vitamin H), D-Panthenol, Saccharomyces/ZincFerment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Amodimethicone,C11-15 Pareth, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium-10,Sodium Chloride, Fragrance, LacticAcid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, E.D.T.ADünyanın kozmetik kullanım amaçlı ilk bitkisel kök hücre aktif ajanı olan PhytoCellTec MalusDomestica içeren DrPordit Serum içerdiği 17 özel bitkinin bünyesinde bulunan flavonoidler saç telinin güçlenmesine, saçın hacim kazanmasına yardımcı olur.  Ayrıca bünyesinde barındırdığı B3, B5 ve B12 vitaminleri, mısır, buğday ve soya proteinleri ile saçtaki keratin kalitesini arttırarak elastikiyetinin ve parlaklığının artmasını destekler.

DR PORDİT SERUM KULLANIM ŞEKLİ

Saçlar DrPordit Şampuan ile yıkandıktan sonra havlu yardımı ile kurulanır. Temiz ve nemli saç derisine DrPordit Serum 25 Damla Damlatınız ve Nazikçe parmaklarınızla uygulanır. Dairesel hareketler ile yaklaşık 3 dakika saç derisine yedirilir. Durulama gerektirmez. Saçta kalması uygundur

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orijinal ambalajında saklayınız.Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. ve kapağını açtıktan 6 ay içinde tüketmeniz gerek Ingredients: Deionized Water, Glycerine, Monopropylene glycol, Niacin(Vitamin B3),D-Panthenol, Aloe Barbadensis, Betula Alba Extract, Chamomile RecutitaFlower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract,Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, CameliaSinensis Seed Extract,  Arctium Lappa Extract, Lawsonia Inermis Extract, HumulusLupulus Extract, Echinacea Purpurea Extract, Calendula Officanalis FlowerExtract, Centella Asiatica Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Tilia Cordata FlowerExtract, Hydrolyzed corn protein, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soyprotein, Malus domestica fruit cellculture, Calcium Pantothenate(Provitamin B5), Biotin(Vitamin H),D-Panthenol, accharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/CopperFerment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment,Saccharomyces/Silicon Ferment, Phenoxyethanol, Lecithin, Glycerol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerine, Lactic acid